Cookies na web dos SAI. Utilizamos cookies para ofrecer a mellor experiencia na nosa web. Por favor, acepte o uso de cookies premendo o botón.

Aceptar uso de cookies
Staff

Servizos de Apoio á Investigación

Servizos especializados no apoio á investigación científica, técnica e humanística

Persoal

Teléfono da Universidade da Coruña: 981 167 000

Teléfono
Dirección
Dr. Alberto de Vega Martín dirsai@udc.es

881 012 656

Coordinación de Laboratorios
Blanca Padín Viaño saisec@udc.es

881 012 072

Análise de Augas
Dra. Verónica Fernández-Villarrenaga Martín saiuaa@udc.es

881 011 314
881 012 086

Dra. María Antonia Seijo García antonia.seijog@udc.es

881 012 086

María Encarnación de Bernardo de Bernardo m.debernardo@udc.es

881 012 086

Análise Estrutural
Dr. Alberto Núñez Cardezo saiuae@udc.es

881 012 630

Manuel Vicente Rivas González manuel.rivas@udc.es

881 012 088

Ana Isabel Rodríguez Fraga ana.rodriguez4@udc.es

881 012 088

Bioloxía Molecular
Dra. Fernanda Rodríguez Fariña saiubm@udc.es

881 012 070

Miriam Rega López miriam.rega@udc.es

881 012 070

Espectrometría de Plasma-Masas
Alicia M.ª Cantarero Roldán saiuepm@udc.es

881 012 089
881 012 678

Montserrat Blanco Fernández monserrat.blanco.fernandez@udc.es

881 012 678

Dr. Jorge Caeiro Rodriguez jorge.caeiro@udc.es

881 012 678

Espectroscopia Molecular
Jorge Otero Canabal saiuem@udc.es

881 012 611
881 012 658
881 012 125

María Gallego Vázquez maria.gallego@udc.es

881 012 658
881 012 125

Microscopia
Dra. Catalina Sueiro López saium@udc.es

881 012 614
881 012 087

Dra. Ada Castro Couceiro saium@udc.es

881 012 614
881 012 087

Técnicas Cromatográficas
Dr. Gerardo Fernández Martínez saiutc@udc.es

881 012 092
881 012 699

José Baldomero García Gil jose.garcia.gil@udc.es

881 012 092
881 012 699

Dra. Vanesa Juncal Bello vanesa.juncal.bello@udc.es

881 012 092
881 012 699

Consuelo López Bolaño consuelo.lopez@udc.es

881 012 092
881 012 699

Cristina Montoiro Pereiro cristina.montoiro@udc.es

881 012 092
881 012 699

Técnicas Instrumentais de Análise
María Lema Grille saiutia@udc.es

881 012 074
881 012 123

Jose María Aguiar Paz jose.maria.aguiar.paz@udc.es

881 012 074
881 012 123

Alba Seijo Fernandez alba.seijo.fernandez@udc.es

881 012 074
881 012 123

Xeocronoloxía
Dr. Jorge Sanjurjo Sánchez jorge.sanjurjo.sanchez@udc.es

881 012 695

Dr. Juan Ramon Vidal Romani juan.vidal.romani@udc.es

881 012 910